Kyselina chlorogenová - recenze

Máte s kyselinou chlorogenovou zkušenosti? Byla pro vás kyselina chlorogenová zklamáním nebo naopak splnila veškeré vaše představy a hubnutí s ní byla opravdu hračka? Podělte se o svou zkušenost pomocí recenze. Recenzi lze zaslat na e-mail recenze@kyselina-chlorogenova.nazory.cz. Pokud se mi bude recenze líbit, zveřejním ji a odesílatelku odměním drobným dárkem. Předem děkuji za vaše pozitivní i negativní recenze.

Recenze cga

Můj osobní názor je takový, že jde o totožný výrobek jako byla zelená káva. Vždyť to je vlastně i stejného složení. Opět zde figurují výtažky ze semen zelené kávy. Mně se podařilo zhubnout, ale pouze dvě kila, což je na mou z mého pohledu velkou hmotnost nic. Takže cga funguje, ale za tu cenu poměrně málo.
CELÁ RECENZE >>>

Chcete opravdu zhubnout?

Získejte informace od odborníka, které vám pomohou dosáhnout vaší vysněné postavy! Vyplňte následující formulář a začněte skutečně hubnout!


Recenze cga

Martina K. Můj osobní názor je takový, že jde o totožný výrobek jako byla zelená káva. Vždyť to je vlastně i stejného složení. Opět zde figurují výtažky ze semen zelené kávy. Mně se podařilo zhubnout, ale pouze dvě kila, což je na mou z mého pohledu velkou hmotnost nic. Takže cga funguje, ale za tu cenu poměrně málo.
CELÁ RECENZE >>>

Nová diskuze


Cga 800 pomohla a já zhubla. Rozhodně ne však deset kilo.

Já nevim, že si představuješ, jak si koupíš nějaký přípravek na hubnutí a ty si s tim sedneš k TV a nic nebudeš dělat. Hubnutí není jen o nějakém přípravku. Klidně cga zkus, ale k tomu přidej běh a redukci jídelníčku.
CELÁ DISKUZE >>>


Website template by ARaynorDesign. Zásady ochrany osobních údajů.