Kyselina chlorogenová - diskuze

Máte nezodpovězené otázky ohledně hubnutí s kyselinou chlorogenovou? Chtěli byste se zeptat, zda s tím má někdo zkušenosti? Nestačí vám zveřejněné recenze? Položte svou otázku do diskuze a třeba se najde někdo, kdo si s vámi bude rád povídat. Diskuzi sama kontroluju a proto se jednotlivé příspěvky mohou zobrazit s drobným zpožděním.
PŘIDAT TÉMA >>>

Cga 800 pomohla a já zhubla. Rozhodně ne však deset kilo.

Já jsem cga 800 zkusila a skutečně zhubla. Ale za tisícovku jen jedno kilo. Kolik toho denně berete? Máte s cga 800 někdo zkušenosti?
CELÁ DISKUZE >>>

Chcete opravdu zhubnout?

Získejte informace od odborníka, které vám pomohou dosáhnout vaší vysněné postavy! Vyplňte následující formulář a začněte skutečně hubnout!


Recenze cga

Martina K. Můj osobní názor je takový, že jde o totožný výrobek jako byla zelená káva. Vždyť to je vlastně i stejného složení. Opět zde figurují výtažky ze semen zelené kávy. Mně se podařilo zhubnout, ale pouze dvě kila, což je na mou z mého pohledu velkou hmotnost nic. Takže cga funguje, ale za tu cenu poměrně málo.
CELÁ RECENZE >>>

Nová diskuze


Cga 800 pomohla a já zhubla. Rozhodně ne však deset kilo.

Já nevim, že si představuješ, jak si koupíš nějaký přípravek na hubnutí a ty si s tim sedneš k TV a nic nebudeš dělat. Hubnutí není jen o nějakém přípravku. Klidně cga zkus, ale k tomu přidej běh a redukci jídelníčku.
CELÁ DISKUZE >>>


Website template by ARaynorDesign. Zásady ochrany osobních údajů.