Co je kyselina chlorogenová cga

Kyselina chlorogenová, někdy označována jako cga, má sloužit jako přípravek na hubnutí. Na internetu je nejvíce známá asi jako cga 800. Ti, kdo ji prodávají, slibují výrazný a rychlý úbytek váhy. Diskuze a recenze na internetu to dokládají, mnohdy se zdají jednotlivé diskuze i recenze minimálně podezřelé. Na těchto stránkách se pokusím účinky cga 800 sama ozkoušet. K výslednému hodnocení mi však pomohou i vaše recenze co mi pošlete nebo názory v diskuzi.

Chcete opravdu zhubnout?

Získejte informace od odborníka, které vám pomohou dosáhnout vaší vysněné postavy! Vyplňte následující formulář a začněte skutečně hubnout!


Recenze cga

Martina K. Můj osobní názor je takový, že jde o totožný výrobek jako byla zelená káva. Vždyť to je vlastně i stejného složení. Opět zde figurují výtažky ze semen zelené kávy. Mně se podařilo zhubnout, ale pouze dvě kila, což je na mou z mého pohledu velkou hmotnost nic. Takže cga funguje, ale za tu cenu poměrně málo.
CELÁ RECENZE >>>

Nová diskuze


Cga 800 pomohla a já zhubla. Rozhodně ne však deset kilo.

Já nevim, že si představuješ, jak si koupíš nějaký přípravek na hubnutí a ty si s tim sedneš k TV a nic nebudeš dělat. Hubnutí není jen o nějakém přípravku. Klidně cga zkus, ale k tomu přidej běh a redukci jídelníčku.
CELÁ DISKUZE >>>


Website template by ARaynorDesign. Zásady ochrany osobních údajů.