Cga jako přípravek na hubnutí

Kyselina chlorogenová jako přípravek na hubnutí se na internetu objevuje většinou pod názvem cga 800. Její prodejci říkají a mnohdy i zaručují(v případě nezhubnutí nabízejí garanci vrácení peněz) výrazný a především pak rychlý úbytek váhy. Na těchto stránkách se pokusím účinky cga 800 sama ozkoušet. Kupuju své první balení, tak uvidíme, co se bude dít.

Chcete opravdu zhubnout?

Získejte informace od odborníka, které vám pomohou dosáhnout vaší vysněné postavy! Vyplňte následující formulář a začněte skutečně hubnout!


Recenze cga

Martina K. Můj osobní názor je takový, že jde o totožný výrobek jako byla zelená káva. Vždyť to je vlastně i stejného složení. Opět zde figurují výtažky ze semen zelené kávy. Mně se podařilo zhubnout, ale pouze dvě kila, což je na mou z mého pohledu velkou hmotnost nic. Takže cga funguje, ale za tu cenu poměrně málo.
CELÁ RECENZE >>>

Nová diskuze


Cga 800 pomohla a já zhubla. Rozhodně ne však deset kilo.

Já nevim, že si představuješ, jak si koupíš nějaký přípravek na hubnutí a ty si s tim sedneš k TV a nic nebudeš dělat. Hubnutí není jen o nějakém přípravku. Klidně cga zkus, ale k tomu přidej běh a redukci jídelníčku.
CELÁ DISKUZE >>>


Website template by ARaynorDesign. Zásady ochrany osobních údajů.